Podziękowania dla OLTIS Polska i Prvni Signalni

Dzień dobry,

Serdecznie dziękujemy za darowizny finansowe dla naszej córki Terezki Hoňkovej. Terezka przeznaczy pieniądze na specjalistyczne pobyty neurorehabilitacyjne, w Centrum Medycznym Axis w Piešťanech na Słowacji i Centrum Medycznym Arcada w Ostrawie, oraz na zakup pomocy kompensacyjnych poprawiających jakość jej życia.
Pobyty neurorehabilitacyjne bardzo pomagają Terezce i ona sama dostrzega, że jej ciało wtedy pracuje dużo lepiej. Jest dużo swobodniejsza i bardziej zwinna, lepiej kontroluje swoje ręce, a także dużo bardziej nam pomaga, np. podczas stania, przebierania się i innych czynności. Te pobyty są bardzo wymagające finansowo i Terezka jest wdzięczna że dary finansowe pozwolą na kontynuowanie jej pobytów.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy pięknych dni.

Terezka, Andrea i Roman Hoňek

Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach
i żyje w uczynkach.

Podziękowania
Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim uczestnikom XI edycji Konferencji SYSTEMY KOLEJOWE. FORUM INTERMODALNE oraz Pani Dorocie Nowakowskiej i Panu Igorowi Marszałkowi za zorganizowanie charytatywnej zbiórki dla mojej córki Helen Stockwell. Uzbierana podczas eventu kwota w wysokości 9 000 złotych umożliwi dalszą rehabilitację Helenki – zarówno manualną, jak i z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów.

Serdecznie zachęcam do odwiedzania naszych kont społecznościowych na Facebooku: fanpage’a „Uśmiech Helenki” oraz „Bazarku Charytatywnego dla Helenki”.

Z całego serca dziękuję za okazane wsparcie.
Anna Stockwell

Otrzymaliśmy również podziękowania od Stowarzyszenia SOS WIOSKI DZIECIĘCE

Share: Pinterest

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Name *
  • Website