O konferencji

Trzynasta edycja polsko-czesko-słowackiego kongresu to znaczące wydarzenie w kalendarzu sektora logistyki i kolei. Każdego roku w tym eksperckim wydarzeniu swój udział potwierdzają autorytety oraz praktycy branży kolejowej, logistycznej, transportu intermodalnego, przedsiębiorcy i przedstawiciele administracji publicznej.
Powyższe branże borykają się obecnie z wieloma problemami na rynkach rodzimych i światowych. Międzynarodowy Kongres Kolejowy i Intermodalny będzie tym miejscem, gdzie eksperci spotkają się z praktykami i wspólnie zmierzą się z problemami branży.

W programie wydarzenia przewidziane są debaty, panele eksperckie na temat obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, zostaną omówione wyzwania przed którymi stoi dziś kolej i TSL a także przeanalizujemy najnowsze trendy i tendencje rozwoju, które mogą zmienić reguły gry na rynkach międzynarodowych.
Wyjątkową okazją w trakcje kongresu jest nieoceniona możliwość kontaktu z ekspertami i uczestnikami. Panele otwarte umożliwiają bezpośrednią dyskusję ze specjalistami wybranej dziedziny. Jest to prawdziwa uczta dla entuzjastów transportu, sposób na poszerzenie i zdobycie aktualnej wiedzy oraz spojrzenia na sektor logistyki i kolei z nowej perspektywy.

Podczas kongresu otwieramy również nasze serca na pomoc dzieciom!

Podczas kongresu rozmawiać będziemy między innymi o