Podziękowanie dla uczestników Międzynarodowego Kongresu Kolejowego i Intermodlanego 2024

Szanowni Uczestnicy Kongresu,

W imieniu całego zespołu organizacyjnego chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w Międzynarodowym Kongresie Kolejowym i Intermodalnym 2024, który odbył się w Wiśle w dniach od 6 do 8 marca 2024 roku.

Bardzo nas cieszy, że dzięki Wam wszystkim, uczestnikom, partnerom i prelegentom, to wydarzenie możemy ocenić jako wyjątkowy sukces. Za wszyskie niedociągnięcia bardzo przepraszamy i obiecujemy poprawę.

Zainteresowanie Kongresem przerosło nasze oczekiwania, a bogaty program przyciągnął łącznie 280 uczestników z Polski, Czech i Słowacji. W Kongresie wzięło udział 61 wybitnych prelegentów, uczestników debat i moderatorów. Wspierało nas 33 partnerów, którym jesteśmy bardzo wdzięczni za znaczący wkład w merytoryczny i profesjonalny poziom programu wydarzenia.

Chcielibyśmy Serdecznie podziękować Wszystkim, którzy wzięli udział w loterii charytatywnej na cele medyczne i rehabilitacyjne dla małej Helenki. Zebrane pieniądze w znacznym stopniu przyczynią się do poprawy jakości życia Helenki.

Państwa udział w Kongresie przyczynia sie jak co roku do pomocy małym mieszkańcom Rodzinnego Domu Czasowego Pobytu w Ustroniu” SINBAD” , Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Za Wasze Wielkie Serca Bardzo Dziękujemy!

Drodzy Przyjaciele, Szanowni Goście, jeszcze raz dziękujemy za udział. Było nam niezmiernie miło Was spotkać i pozna. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie już za rok.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół organizacyjny Kongresu!

Share: Pinterest