O konferencji 2023

MIĘDZYNARODOWY KONGRES KOLEJOWY I INTERMODALNY
polsko – czesko – słowacka konferencja sektora logistyki i kolei

Jest to spotkanie wiodących menedżerów i specjalistów z branży kolejowej polskich, czeskich i słowackich instytucji i firm. Konferencja zyskała już stałe miejsce w kalendarzach akcji z branży TSL.
Od 2019 tematyka transportu intermodalnego została wydzielona jako osobne Forum Intermodalne, które skierowane jest na transport i intermodalne rozwiązania łańcucha dostaw.

tato edycja polsko – czesko – słowackiej konferencji jest znaczącym wydarzeniem w kalendarzu sektora logistyki i kolei. To spotkanie managerów, ekspertów kolejowych, logistycznych a także specjalistów ekspansywnie rozwijanej branży transportu intermodalnego, klientów i instytucji z wszystkich trzech krajów. Powyższe branże borykają się obecnie z problemami na rynkach rodzimych i międzynarodowych. Na konferencji omówimy aktualną sytuację z rynków kolejowych i Intermodalnych o zasięgu krajowym i globalnym, przeanalizujmy najnowsze branżowe trendy a także tendencje rozwoju, które już wkrótce mogą zmienić reguły gry. Jak zawsze na konferencji SK|FI otrzymają Państwo nieocenioną możliwość kontaktu z uczestnikami konferencji, ale także ekspertami. Panele otwarte, umożliwią bezpośrednią dyskusję ze specjalistami z wybranej dziedziny. Uzbroimy Cię w wiedzę, która pozwoli Ci spojrzeć na sektor logistyki, kolei w sposób nieszablonowy, odświeżający i spójny.